Monitorovanie priestorov

Zabezpečíme kvalifikovanú montáž a servis... 

Viac...

Zabezpečovacie systémy

Vypracujeme Vám viacero možností riešenia, ktoré splnia Vaše požiadavky na funkčnosť, dizajn a cenu...

Viac...

Servisné prehliadky

Inštaláciou sa naše služby nekončia... 

Viac...

person

Kto sme O nás

Pôsobíme v oblasti predaja a montáže zabezpečovacej techniky už od roku 1999 a našim klientom ponúkame dodávku, montáž a servis alarmov, kamerových systémov do bytov, rodinných domov, rekreačných chát, firemných a obchodných priestorov.

Našou prvoradou prioritou je spokojnosť zákazníka, každú zákazku posudzujeme individuálne s maximálnou ústretovosťou poskytnúť vysokú kvalitu za najvýhodnejšiu možnú cenu. Naši klienti u nás oceňujú precíznosť a dôslednosť pri realizovaní služby.

Región pôsobnosti

Svoje služby poskytujeme v Bratislavskom kraji (okresy Bratislava, Malacky, Pezinok a Senec), v Trnavskom kraji (okresy Trnava, Senica, Skalica).

Kontakt


Produkty a služby Ponúkame

Alarmy

Alarm je v dnešnej dobe súčasťou štandardného vybavenia každého rodinného domu, bytu alebo firmy. Nezabráni vstupu nežiadúceho narušiteľa do objektu, ale spoľahlivo Vás informuje o jeho narušení a tým minimalizuje možné hmotné škody.


Kamery

Na základe obhliadky Vášho objektu , obhliadka je dôležitá pre zistenie svetelných podmienok priestoru, ktorý má byť snímaný kamerami, vypracujeme technický návrh riešenia, cenovú ponuku pre zákazníka. Zabezpečíme kvalifikovanú montáž a servis najmodernejších kamerových systémov CCTV.

Viac

Poradenstvo

Počas individuálneho poradenstva v sídle našej firmy vám na plne funkčných prezentačných paneloch radi vysvetlíme a predvedieme viacero možností riešenia, tak aby najlepšie spĺňali vaše požiadavky na funkčnosť, dizajn a cenu.


Servis

Pravidelnou údržbou predchádzate nepredvídateľným poruchám zariadení, ktoré Vás dokážu prekvapiť vždy, keď to najmenej očakávate. Taktiež Vám touto cestou ponúkame svoje služby v oblasti servisu a pravidelnej údržby týchto zariadení.

Montáž

Inštalácia elektronického zabezpečovacieho systému je odbornou záležitosťou , ktorú by mali vykonávať len odborne preškolené firmy vlastniace certifikát výrobcu a licenciu na prevádzkovanie technickej služby od Polície SR.


Zaškolenie

Po ukončení inštalácie naprogramujeme systém podľa vašich špecifických požiadaviek. Veľký dôraz kladieme na individuálne a precízne zaškolenie obsluhy ihneď po ukončení montáže.


Viac

VIDEO

Skutočná bezpečnosť a jednoduché ovládanie

Jablotron 100

VIDEO

+421 (0) 905 651 333 Zavolajte nám