Ponúkame SlužbyNaše služby

Poradenstvo a výber vhodného zabezpečovacieho zariadenia

Voľba správneho zabezpečovacieho systému do vášho domu alebo firmy nie je jednoduchá. Vyberáte spoločníka na dlhé roky, ktorému budete dôverovať počas vašich všedných a pracovných povinností ale i v čase vášho oddychu a relaxu, či vašej neprítomnosti a zároveň sa naň môžete vždy spoľahnúť.

Počas individuálneho poradenstva v sídle našej firmy vám na plne funkčných prezentačných paneloch radi vysvetlíme a predvedieme viacero možností riešenia, tak aby najlepšie spĺňali vaše požiadavky na funkčnosť, dizajn a cenu.

Po následnej obhliadke objektu vám vypracujeme cenovú ponuku .

Profesionálna montáž

Inštalácia elektronického zabezpečovacieho systému je odbornou záležitosťou, ktorú by mali vykonávať len odborne preškolené firmy vlastniace certifikát výrobcu a licenciu na prevádzkovanie technickej služby od Polície SR.

Nesprávne a neprofesionálne vykonaná inštalácia môže byť zárodkom zbytočných problémov do budúcnosti napr. skrátenie záručných lehôt.Zaškolenie obsluhy

Po ukončení inštalácie naprogramujeme systém podľa vašich špecifických požiadaviek.

Veľký dôraz kladieme na individuálne a precízne zaškolenie obsluhy ihneď po ukončení montáže.

Servis

Záručný a pozáručný servis

Pravidelnou údržbou predchádzate nepredvídateľným poruchám zariadení, ktoré Vás dokážu prekvapiť vždy, keď to najmenej očakávate. Taktiež Vám touto cestou ponúkame svoje služby v oblasti servisu a pravidelnej údržby týchto zariadení.

Neustále sa zúčastňujeme školení, aby sme vedeli vyjsť v ústrety požiadavkám svojich zákazníkov, ponúknuť im aktuálne novinky z danej oblasti a zabezpečiť dlhodobú starostlivosť.

Vykonávame pravidelné servisné prehliadky, ktorými si zabezpečíte predĺženie záručných lehôt.

Objednávka servisuPoskytujeme záručný a pozáručný servis na alarmy typu Jablotron:

a taktiež na alarmy od ostatných výrobcov a značiek.